< sekcia Regióny

Nákladiak so žeriavom sa v Poprade prevrátil na vedľa stojace auto

Na Francisciho ulici v Poprade sa 16. januára 2019 prevrátilo nákladné auto s hydraulickou rukou. Pri nehode sa nikto nezranil, nákladiak však privalil vedľa stojace osobné motorové vozidlo. Na snímke prevrátené nákladné auto s hydraulickou rukou v Poprade na Francisciho ulici. Foto: TASR/Adriána Hudecová

Nehoda sa stala krátko po 13. hodine, škoda zatiaľ vyčíslená nebola a nie sú známe ani bližšie okolnosti kolízie.

Poprad 16. januára (TASR) – Na Francisciho ulici v Poprade sa v stredu prevrátilo nákladné auto s hydraulickou rukou. Pri nehode sa nikto nezranil, nákladiak však privalil vedľa stojace osobné motorové vozidlo. „Obsluha vykladala tovar z tohto vozidla a pri vykládke sa z doposiaľ nezistených príčin auto prevrátilo nabok, pričom došlo ku kolízii s iným odstaveným autom,“ ozrejmila krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová.

Nehoda sa stala krátko po 13. hodine, škoda zatiaľ vyčíslená nebola a nie sú známe ani bližšie okolnosti kolízie. „Polícia prijala trestné oznámenie a vec sa v súčasnosti prešetruje,“ dodala hovorkyňa.

Na mieste zasahovali aj hasiči, ktorí zabezpečili vytekajúce prevádzkové kvapaliny. Kuriózna nehoda zaujala viacerých okoloidúcich ľudí, ktorí si miesto udalosti aj fotili. Nehoda sa stala na parkovisku v blízkosti budovy, kde sú potraviny aj ďalšie prevádzky.