Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Piatok 19. júl 2024Meniny má Dušana
< sekcia Regióny

POZNÁTE ICH? Polícia objasňuje dva prípady fyzického napadnutia

Na snímke osoba, po ktorej pátra polícia. Foto: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

Policajti priblížili, že v prvom prípade doposiaľ neznámy muž fyzicky napadol vlakvedúceho vlaku v priestoroch železničnej zastávky Podunajské Biskupice.

Bratislava 17. júna (TASR) - Polícia objasňuje dva prípady fyzického napadnutia, ktoré sa stali v uplynulých dňoch vo vlaku, smerujúcom do Bratislavy a na železničnej zastávke Podunajské Biskupice. Bratislavská krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti. Žiada verejnosť o pomoc pri stotožnení osôb.

Policajti priblížili, že v prvom prípade doposiaľ neznámy muž fyzicky napadol vlakvedúceho vlaku v priestoroch železničnej zastávky Podunajské Biskupice. Z miesta následne odišiel.

V druhom prípade k fyzickému napadnutiu došlo minulý pondelok (10. 6.). "Doposiaľ neznámy muž napadol vlakvedúceho osobného vlaku v priestoroch vlaku, smerujúceho zo Zohora na zastávku Devínske Jazero. Aj v tomto prípade muž po napadnutí z miesta odišiel," dodala polícia.

Fotografie mužov, po ktorých totožnosti pátra, zverejnila polícia na sociálnej sieti. Akékoľvek informácie na ich stotožnenie možno poskytnúť na čísle 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na stránke polície na sociálnej sieti.