Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Piatok 31. marec 2023Meniny má Benjamín
< sekcia Regióny

TRAGICKÁ NEHODA: Vodič auta prišiel o život pri zrážke s autobusom

Snímka z miesta nehody. Foto: Facebook/Polícia SR - Nitriansky kraj

Vodič auta z doposiaľ nezistených príčin narazil do autobusu, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.

Komárno 4. novembra (TASR) – Pri dopravnej nehode v okrese Komárno prišiel o život 29-ročný vodič osobného motorového vozidla. Nehoda sa stala v piatok približne o 8.30 h na štátnej ceste číslo II/589 medzi obcami Chotín a Svätý Peter.

Pri nehode došlo k zrážke osobného motorového vozidla Škoda Fabia s autobusom. Vodič auta z doposiaľ nezistených príčin narazil do autobusu, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.

V autobuse sa v čase zrážky viezol vodič a jedna cestujúca. Z nehody vyviazli bez zranení. Dychová skúška u vodiča autobusu bola negatívna, u nebohého bude prípadné požitie alkoholu zisťované pri pitve.

Pri dopravnej nehode zasahovali hasiči z Komárna, Kolárova a Nitry, ktorí na havarovaných vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia, uviedlo Prezídium Hasičského a záchranného zboru (HaZZ). Vozovka je aktuálne už sprejazdnená. Príčina dopravnej nehody, okolnosti, ako aj miera zavinenia sú predmetom vyšetrovania dopravnej polície v Komárne.