Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Streda 6. december 2023Meniny má Mikuláš
< sekcia Regióny

Radnica v Hlohovci ponúka vysokoškolákom trojmesačnú stáž

Ilustračná snímka. Foto: TASR Henrich Mišovič

Stáž nie je platená, začne sa od marca, potrvá tri mesiace a je určená frekventantom bakalárskeho, magisterského/inžinierskeho alebo doktorandského štúdia.

Hlohovec 12. februára (TASR) – Vysokoškolskí študenti majú ešte dva týždne na poslanie prihlášok do stážového programu mesta Hlohovec. Radnica aj na letný semester 2023 hľadá mladých ľudí so záujmom spolupodieľať sa na chode mestského úradu a získať praktické skúsenosti v agende mestskej samosprávy. Dáva im opäť možnosť rozvíjať a rozširovať svoje praktické zručnosti a stať sa súčasťou tímu na mestskom úrade alebo v mestskom kultúrnom centre. Informovala o tom hovorkyňa mesta Lívia Doležalová.

"Ponúkame opäť kreatívnu a zaujímavú prácu, vďaka ktorej nadobudnú reálne pracovné zručnosti, rozšíria si oblasť poznania, bližšie sa zoznámia s fungovaním oboch inštitúcií. Dostanú možnosť spolupodieľať sa na rozvoji a zveľaďovaní Hlohovca prostredníctvom účasti na každodenných úlohách a procesoch," uviedla.

Stáž nie je platená, začne sa od marca, potrvá tri mesiace a je určená frekventantom bakalárskeho, magisterského/inžinierskeho alebo doktorandského štúdia. Uzávierka prihlášok je 26. februára, podmienky výkonu stáže budú dohodnuté s vybranými uchádzačmi individuálne. Prvýkrát spustilo mesto stážový program v roku 2019.