Quantcast
< sekcia Regióny

Manželia z Ružinova môžu súťažiť o najoriginálnejšiu fotografiu

Ilustračné foto Foto: TASR/AP

Hlasovanie bude prebiehať počas Národného týždňa manželstva od 9. 2. - 15. 2. prostredníctvom facebookovej stránky Národný týždeň manželstva v Ružinove, kde budú fotografie zverejnené.

Bratislava 2. februára (TASR) – Manželské páry z mestskej časti Ružinov môžu súťažiť o najoriginálnejšiu fotografiu. „V rámci Národného týždňa manželstva mestská časť pripravuje viacero aktivít pre Ružinovčanov a jedna z nich je špeciálne pre seniorov. Hľadáme manželský pár z Ružinova, ktorý žije spolu najdlhšie a ten získa jednu z cien,“ povedal starosta Ružinova Dušan Pekár.

Dôležitý je pritom nápad, humor, kreativita snímky. „Je jedno, či je fotografia z dovolenky, oslavy, či bežného života. Ide o jednu z aktivít, ktorou sa mestská časť Ružinov zapája do Národného týždňa manželstva. Ten bude od 9. do 15. februára 2015,“ priblížila hovorkyňa MÚ v Ružinove Miroslava Štrosová.

Súťažiaci môžu vyhrať ceny, ktoré využijú ako manželský pár - piknikový kôš, domáci gril či ručne vyrobený fotoalbum. „Zapojenie sa do súťaže je jednoduché - aspoň jeden z manželov musí mať trvalý pobyt v Ružinove a ich fotografiu spolu s menami, adresou a telefonickým kontaktom treba poslať e-mailom na adresu sutaz@ruzinov.sk najneskôr do 5. februára. Hlasovanie bude prebiehať počas Národného týždňa manželstva od 9. 2. - 15. 2. prostredníctvom facebookovej stránky Národný týždeň manželstva v Ružinove, kde budú fotografie zverejnené. Svojim favoritom bude môcť každý záujemca odovzdať hlas kliknutím cez tlačidlo "páči sa mi". Ocenené budú tri fotografie s najvyšším počtom hlasov,“ dodala M. Štrosová.

Národný týždeň manželstva v Ružinove je súčasťou celosvetovej kampane na podporu manželstva a spoločne stráveného času s manželským partnerom.