Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Utorok 23. jún 2026Meniny má Sidónia
< sekcia Regióny

Ružomberskú radnicu od štvrtka zatvoria pre koronavírus

Ilustračné foto. Foto: TASR Miroslava Mlynárová

Úrad bude zatvorený do odvolania.

Ružomberok 28. októbra (TASR) – Mestský úrad v Ružomberku bude od štvrtka zatvorený. Dôvodom je zhoršená epidemiologická situácia. Mesto o tom informuje na sociálnej sieti.

Úrad bude zatvorený do odvolania. „V prípade neodkladných záležitostí sa môžu obyvatelia obrátiť na úrad telefonickým alebo elektronickým kontaktom," uvádza samospráva.