Quantcast
< sekcia Regióny

ŠIKOVNÁ HEŇA: Mladík pri úteku odhodil drogy, našiel ich pes

Policajti začali trestné stíhanie v drogovej kauze v Nemšovej. Počas úteku pred policajtmi sa 25-ročný mladík zbavil drog, vypátral ich služobný pes. Foto: FB Polícia SR - Trenčiansky kraj

Na otázku policajtov, či pri sebe prechováva omamné a psychotropné látky, mal reagovať nervózne a dať sa na útek.

Nemšová 10. decembra (TASR) – Policajti začali trestné stíhanie v drogovej kauze v Nemšovej. Počas úteku pred policajtmi sa 25-ročný mladík zbavil drog, vypátral ich služobný pes.

Ako informovala trenčianska polícia na sociálnej sieti, policajti z Nemšovej počas služby spozorovali v blízkosti železničného mosta pri rieke Váh mladého muža, ktorý po tom, ako spozoroval policajtov, mal odhodiť podozrivý predmet.

Na otázku policajtov, či pri sebe prechováva omamné a psychotropné látky, mal reagovať nervózne a dať sa na útek. Počas úteku mal zahodiť do kríkov ďalší podozrivý predmet. Policajti mladíka dobehli a obmedzili ho na osobnej slobode.

"Na miesto prišiel psovod so psom vycvičeným na vyhľadávanie drog. Ten po krátkom čase označil predmety s obsahom podozrivej látky. Policajti ich zaistili a zaslali na expertízne skúmanie," informuje polícia s tým, že o ďalšom postupe sa rozhodne na základe výsledku expertízy.