< sekcia Regióny

Starenku okradol o celoživotné úspory:Vydával sa za pracovníka vodární

Polícia žiada o pomoc pri stotožnení muža, ktorý by mohol prispieť k objasneniu krádeže celoživotných úspor starej ženy. Tú neznámy páchateľ okradol o 6200 eur. Foto: TASR - KR PZ SR

V súvislosti s touto udalosťou vyzýva polícia seniorov, aby nevpúšťali do svojich domovov cudzie osoby, ktoré môžu využiť ich nepozornosť a okradnúť ich.

Bratislava 22. novembra (TASR) – Polícia žiada o pomoc pri stotožnení muža, ktorý by mohol prispieť k objasneniu krádeže celoživotných úspor 88-ročnej ženy. Tú neznámy páchateľ okradol o 6200 eur. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Veronika Martiniaková.

V Ružovej doline v bratislavskom Ružinove mal neznámy páchateľ, vydávajúci sa za pracovníka vodárenskej spoločnosti, okradnúť 88-ročnú ženu o jej celoživotné úspory. Podľa polície sa tak malo udiať 11. novembra medzi 13.00 h a 14.00 h.

V súvislosti s touto udalosťou vyzýva polícia seniorov, aby nevpúšťali do svojich domovov cudzie osoby, ktoré môžu využiť ich nepozornosť a okradnúť ich o ich celoživotné úspory. Polícia vyzýva ľudí s informáciami k osobe na fotke, aby kontaktovali políciu na čísle 158 alebo prostredníctvom sociálnej siete.