Quantcast
< sekcia Regióny

Tragická nehoda: V Trnave zahynula žena pod kolesami vlaku

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Policajti miesto nehody zadokumentovali a jej okolnosti sú predmetom policajného vyšetrovania. Vzhľadom na citlivosť prípadu nebudeme k veci poskytovať žiadne bližšie informácie, uviedla hovorkyňa.

Trnava 16. mája (TASR) - Život ženy vyhasol v nedeľu (15. 5.) pred 18. hodinou na železničnom priecestí na Ulici Terézie Vansovej v Trnave, kde prišlo k jej stretu s prechádzajúcou vlakovou súpravou. V čase nehody sa vo vlaku nachádzalo 20 cestujúcich, ktorí museli byť evakuovaní, informovala o prípade krajská hovorkyňa hasičov v Trnave Lena Košťálová.

"Zasahujúca hasičská jednotka z Trnavy zakryla pozostatky z ľudského tela. Na miesto udalosti dorazil evakuačný autobus vlakovej spoločnosti. Hasiči vykonávali asistenciu polícii i obhliadajúcemu lekárovi," doplnila. Hasiči po zdokumentovaní udalosti vyčistili železničné priecestie od biologického materiálu pomocou jedného vysokotlakového prúdu.

Polícia sa podľa hovorkyne krajského riaditeľstva v Trnave Zlatice Antalovej prípadu venuje. "Policajti miesto nehody zadokumentovali a jej okolnosti sú predmetom policajného vyšetrovania. Vzhľadom na citlivosť prípadu nebudeme k veci poskytovať žiadne bližšie informácie," uviedla pre TASR.