Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Streda 29. november 2023Meniny má Vratko
< sekcia Regióny

V šačianskej nemocnici robia antigénové testovanie aj počas víkendov

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Od 20. augusta bude testovanie vykonávané už výhradne iba v mobilnom odberovom mieste, ktoré je umiestnené pred vstupom do areálu nemocnice.

Košice 20. augusta (TASR) – Nemocnica v Košiciach-Šaci upravila ordinačný čas odberného miesta pre antigénové testovanie. Testuje sa výhradne v mobilnom odbernom mieste, ktoré je však k dispozícii sedem dní v týždni, aj počas sviatkov, informovala nemocnica v Košiciach.

"Od 20. augusta bude testovanie vykonávané už výhradne iba v mobilnom odberovom mieste, ktoré je umiestnené pred vstupom do areálu nemocnice," uviedlo zdravotnícke zariadenie s tým, že prevádzka odberného miesta je denne v čase od 7.00 do 15.00 h.

Nemocnica zároveň prosí záujemcov o antigénové testovanie, aby využili možnosť výberu konkrétneho termínu a času testovania registráciou na portáli www.korona.gov.sk. "Registrácia vopred zjednoduší administratívny proces a urýchli vybavovanie klientov," vysvetlila s tým, že zariadenie i naďalej ponúka možnosť komerčného testovania viacerými druhmi PCR testov.