Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Streda 17. apríl 2024Meniny má Rudolf
< sekcia Regióny

HROMADNÁ NEHODA: Pri Lučenci sa zrazili štyri autá

Ilustračná snímka. Foto: TASR

Ako informovala Zelená vlna RTVS, úsek, v ktorom k nehode došlo, je neprejazdný. Obchádzka vedie cez obce Kalonda, Rapovce a Trebeľovce.

Lučenec 22. februára (TASR) - Na ceste medzi Lučencom a Panickými Dravcami sa vo štvrtok predpoludním zrazili štyri vozidlá. Pri dopravnej nehode utrpeli zranenia tri osoby. Pre TASR to uviedol Radovan Vančo z operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici.

K dopravnej nehode došlo na ceste II/585 za Lučencom na mieste nazývanom Rapovská križovatka. Zranené osoby sú podľa hasičov v opatere záchrannej zdravotnej služby, na mieste zasahujú štyria príslušníci HaZZ s jedným kusom techniky.

Ako informovala Zelená vlna RTVS, úsek, v ktorom k nehode došlo, bol neprejazdný. Obchádzka viedla cez obce Kalonda, Rapovce a Trebeľovce.

Podľa hovorkyne Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Márie Faltániovej sa pri nehode ľahko zranili dve osoby a jeden človek utrpel ťažké zranenia. Výsledky dychových skúšok u troch vodičov boli negatívne, štvrtému bola odobratá krv. "Príčina a miera zavinenia nehody je v štádiu vyšetrovania," dodala krajská policajná hovorkyňa s tým, že úsek bol po zdokumentovaní nehody sprejazdnený.