Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Nedela 26. marec 2023Meniny má Emanuel
< sekcia Regióny

Katarína Heneková chce obhájiť post primátorky Púchova

Na snímke primátorka mesta Púchov Katarína Heneková počas zasadnutia mestského zastupiteľstva v Púchove 28. novembra 2018. Foto: TASR - Radovan Stoklasa

Informovala o tom na svojom profile na sociálnej sieti.Púchov 19. júla (TASR) – Úradujúca primátorka Púchova Katarína Heneková chce v októbrových komunálnych voľbách obhájiť svoj post aj na ďalšie štvorročné obdobie. Informovala o tom na svojom profile na sociálnej sieti.

"Za mnou je náročné obdobie, ktoré ma vycvičilo vo všetkých smeroch a naučilo reagovať na krízové situácie a riešiť akútne problémy aj bez pomoci štátu. Chcela by som preto pokračovať v začatej práci a aj naďalej posúvať Púchov dopredu. Rozhodla som sa opätovne kandidovať na funkciu primátorky Púchova ako nezávislá kandidátka," uviedla Heneková.

Ako dodala, uvedomuje si, že tlak zo strany protikandidátov bude stúpať. "Z mojej strany však nie. Urážky a ohováranie považujem za úplné dno a takýto postup odsudzujem. Snažím sa do verejného priestoru prinášať slušnosť a najmä slúžiť ľuďom," zdôraznila.