< sekcia Slovensko

A. Danko: Dosiahneme výsledok, aký si zaslúžime a taký aj prijmem

Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko vhadzuje obálku do volebnej urny vo voľbách do Národnej rady SR v Miloslavove, 5. marca 2016. Foto: TASR/Štefan Puškáš

Predseda Slovenskej národnej strany v sprievode svojho syna prišiel svoj hlas odovzdať do volebnej miestnosti na Obecnom úrade v Miloslavove.

Miloslavov 5. marca (TASR) – S pocitom nedočkavosti z výsledku parlamentných volieb prišiel dnes o 10.00 h odovzdať svoj hlas do volebnej miestnosti na Obecnom úrade v Miloslavove predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko v sprievode svojho syna. "Už nech je po tom a vieme, ako to dopadne," povedal šéf SNS.

Dúfa, že snaha celého tímu mala svoj význam. SNS podľa Danka dostane v týchto parlamentných voľbách taký výsledok, aký si zaslúži. "Taký výsledok aj prijmem," skonštatoval. Ako sám však priznáva, už chce vedieť, čo bude ďalej.Danko dúfa, že šťastie jemu i jeho strane vo voľbách prinesie kvietok, ktorý dostal ako symbol výročia genocídy v Arménsku. "Ten som nosil aj celú predvolebnú kampaň," podotkol Danko.

Dnešný deň sa ešte plánuje stretnúť s niekoľkými priateľmi a potom chce zavítať do ústredia SNS v Bratislave.

Prečítajte si VŠETKO O PARLAMENTNÝCH VOĽBÁCH a sledujte s nami VOĽBY ONLINE