< sekcia Slovensko

V nedeľu bude vypravený ďalší let z Londýna do Bratislavy

Ilustračné foto. Foto: FB Letisko Bratislava / Airport Bratislava

Rezort diplomacie tiež pripomína, že cestujúci musia súhlasiť s tým, že po prílete budú umiestnení do zriadenej karantény v zariadeniach Ministerstva vnútra SR po dobu vykonania testov.

Bratislava 3. apríla (TASR) – V nedeľu bude vypravený ďalší repatriačný let z Londýna do Bratislavy. Informuje o tom Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR na svojej webovej stránke.

Lietadlo odletí z londýnskeho letiska Stansted na bratislavské letisko Milana Rastislava Štefánika o 18:00. Rezort diplomacie tiež informoval, že v nedeľu je zároveň pripravený aj let z Bratislavy do Londýna s odletom o 14:45.  

MZVaEZ SR upozorňuje, že každý cestujúci musí mať na letisku a v lietadle rúško, alebo si chrániť ústa a nos iným obdobným spôsobom. Podmienkou vstupu na palubu lietadla je tiež mať platný cestovný doklad a spĺňať náležitosti Ministerstva vnútra SR pre vstup do SR - byť občanom SR alebo osobou s udeleným pobytom na území SR.

Rezort diplomacie tiež pripomína, že cestujúci musia súhlasiť s tým, že po prílete budú umiestnení do zriadenej karantény v zariadeniach MV SR po dobu vykonania testov. "V prípade, že vám nebude potvrdená choroba COVID-19, budete prepustený do domácej karantény," uviedlo MZVaEZ SR.