Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Nedela 23. jún 2024Meniny má Sidónia
< sekcia Slovensko

PARTNERS GROUP SK: 15 rokov úspešného rozvoja

Shutterstock

Viac ako 1 300 spolupracovníkov, vyše 270-tisíc spokojných klientov a tržby za minulý rok vo výške takmer 50 miliónov eur.

Bratislava 3. novembra (OTS) - Spoločnosť PARTNERS GROUP SK za pätnásť rokov na slovenskom trhu vyrástla zo sprostredkovateľskej spoločnosti na finančnú skupinu, poskytujúcu komplexné finančné služby. Tie zahŕňajú okrem sprostredkovateľských služieb i vlastné investičné stratégie a po novom už aj unikátny produkt rizikového životného poistenia.

PARTNERS GROUP SK vstúpila na trh finančného sprostredkovania na Slovensku v roku 2007. Od samého začiatku sa zamerala na poskytovanie finančných služieb s najvyššou kvalitou, ktorej stredobodom je spokojný klient a jeho zdravé financie. Aj vďaka tomuto prístupu sme sa za krátky čas stali lídrom v oblasti finančných služieb poskytovaných sprostredkovateľskými spoločnosťami.

MENÍME TRH FINANČNÉHO SPROSTREDKOVANIA


Našou ambíciou bolo zmeniť trh finančného sprostredkovania a neposkytovať len porovnávanie jednotlivých finančných produktov, ako je to často štandardom ešte aj dnes. Priniesli sme pre klientov komplexné finančné plány, ktoré riešia všetky oblasti ich financií. Staráme sa o ich financie dlhodobo a profesionálne s jednoznačným cieľom – klienti musia zo spolupráce s nami profitovať a z roka na rok bohatnúť.
Ambiciózne ciele si však vyžadujú aj kvalitné finančné produkty. Nie vždy sme také na trhu našli, preto sme k vybraným externým finančným produktom postupne pridávali aj vlastné. Ďalším dôvodom na tento krok bol odchod mnohých finančných inštitúcií zo slovenského trhu.

ROZŠÍRILI SME PORTFÓLIO FINANČNÝCH SLUŽIEB

Na poskytovanie vlastných produktov v oblasti investovania sme v roku 2020 založili spoločnosť PARTNERS INVESTMENTS, o. c. p. V súčasnosti jej riešenia využíva viac ako 47-tisíc klientov s celkovým objemom investícií takmer 500 miliónov eur. Ďalším krokom k ešte lepším službám a ku skvalitneniu investičného portfólia bolo založenie PARTNERS ASSET MANAGEMENT v roku 2021. Táto spoločnosť spravuje najpredávanejší a zároveň jeden z najvýkonnejších retailových realitných fondov na Slovensku s objemom pod správou viac ako 70 miliónov eur. Najmladším členom finančnej skupiny je od februára tohto roka PARTNERS poisťovňa. Má ambíciu byť atraktívnou pre klientov nielen kvalitou rizikového životného poistenia, ale aj rýchlejšími a jednoduchšími digitálnymi službami pre klientov a sprostredkovateľov. Za niekoľko mesiacov od vzniku poisťovne má spoločnosť už viac ako 4 200 klientov a objem ročného poistného viac ako 3,2 milióna eur.

ZO SPROSTREDKOVATEĽSKEJ SPOLOČNOSTI SA STALA FINANČNÁ SKUPINA

Spoločnosť PARTNERS GROUP SK sa od svojho vzniku transformovala zo sprostredkovateľskej spoločnosti na finančnú skupinu, ktorej členmi sú špecializované spoločnosti PARTNERS INVESTMENTS, PARTNERS ASSET MANAGEMENT a PARTNERS poisťovňa. Vďaka viac ako 1 300 spolupracovníkom sme tak schopní poskytnúť klientom kvalitné poradenstvo, finančné plánovanie a špičkové produkty pre maximálne zhodnotenie ich financií. O kvalite našich služieb najlepšie hovoria naše výsledky. S tržbami takmer 50 miliónov eur v minulom roku sme lídrom na trhu sprostredkovateľských spoločností, ale naším najväčším úspechom je viac ako 270-tisíc spokojných klientov a dlhodobé partnerstvo, ktoré spolu budujeme. Finančná skupina Partners od roku 2018 rozvíja svoje aktivity aj na bulharskom trhu. Viac ako sto zamestnancov a spolupracovníkov úspešne aplikuje skúsenosti zo slovenského trhu s ambíciou stať sa najväčšou sprostredkovateľskou spoločnosťou.