< sekcia Slovensko

NEVIDELI STE JU? Pátrajú po nezvestnej E. Bohóovej z Hodejova

Polícia v Rimavskej Sobote sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnej 14-ročnej Erike Bohóovej (na snímke) z Hodejova. Foto: TASR KR PZ v Banskej Bystrici

Erika Bohóová je 145 centimetrov vysoká, štíhlej postavy. Má hnedé oči a hnedé rovné vlasy dlhé po lopatky.

Rimavská Sobota 13. decembra (TASR) – Polícia v Rimavskej Sobote sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnej 14-ročnej Erike Bohóovej z Hodejova. Ako o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Banskej Bystrici Mária Faltániová, hľadané dievča je chovankyňou detského domova v Rimavskej Sobote.

„Nezvestná 27. septembra ráno odišla z uvedeného zariadenia do základnej školy, ktorú navštevuje v meste. Zo školy sa však už nevrátila a odvtedy nedala o sebe nikomu nič vedieť,“ uviedla hovorkyňa s tým, že doteraz nie je známe miesto, kam mohla odísť.

Erika Bohóová je 145 centimetrov vysoká, štíhlej postavy. Má hnedé oči a hnedé rovné vlasy dlhé po lopatky. Naposledy mala oblečené čierne legíny, modré tričko s krátkym rukávom, sivú mikinu s kapucňou a obuté mala čierne botasky.

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnom dievčati oznámili na najbližšom útvare PZ, na linku tiesňového volania číslo 158 alebo prostredníctvom facebookovej stránky Polícia SR – Banskobystrický kraj.