< sekcia Slovensko

R. Procházka volil v rodisku manželky

Na snímke predseda strany #Sieť Radoslav Procházka (druhý sprava) s manželkou Katarínou (druhá zľava), deťmi a svokrou (vľavo) prichádzajú do volebnej miestnosti na Základnej škole Andreja Kubinu v Trnave vo voľbách do Národnej rady SR v sobotu 5. marca 2016. Foto: TASR/Lukáš Grinaj

Predseda strany #Sieť Radoslav Procházka si spolu s manželkou vybavil voličský preukaz a svoje hlasy vhodili dnes do volebnej urny na jednej zo základných škôl v Trnave.

Trnava 5. marca (TASR) – Predseda strany #Sieť Radoslav Procházka si spolu s manželkou vybavil voličský preukaz a svoje hlasy vhodili dnes do volebnej urny na jednej zo základných škôl v Trnave. Procházka to odôvodnil rodiskom svojej manželky, miestom, kde on už niekoľko rokov pôsobí na právnickej fakulte, mestom, kde vyrastal jeho otec a kde majú širokú rodinu. Verí, že na voľbách sa zúčastní čo najviac voličov.

"Nemám žiadny tip na výsledok, zdá sa mi, že veľa ľudí sa rozhoduje komu vhodiť svoj hlas na poslednú chvíľu, dnes alebo včera," povedal predseda #Siete. Dodal, že budúca vláda bude musieť všetku svoju energiu vložiť do výkonu.

Procházkovci zostávajú v Trnave aj naďalej, na programe majú rodinný obed a gratuláciu švagrovi k narodeninám. "Ja som si chcel vybojovať aj sledovanie filmu Kung-fu Panda 3, ale zatiaľ sme za to len my dvaja so synom Tadeášom, manželka s dcérou nie," povedal Procházka. Na výsledky volieb bude vo večerných hodinách čakať celá rodina.


Prečítajte si VŠETKO O PARLAMENTNÝCH VOĽBÁCH a sledujte s nami VOĽBY ONLINE