Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Piatok 2. jún 2023Meniny má Xénia, Oxana
< sekcia Slovensko

Sociálna poisťovňa,úrady práce a budovy rezortu budú 18. 11. zatvorené

Ilustračné foto. Foto: TASR - Miroslav Košírer

Na úradoch práce ostanú v piatok podľa Hnilicovej slov otvorené podateľne na osobné podanie písomností, a to v čase od 8.00 do 10.00 h.

Bratislava 12. októbra (TASR) - Pobočky Sociálnej poisťovne, úrady práce a budovy Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny budú v piatok (18. 11.) zatvorené. Verejnosť bude mať k dispozícii elektronické služby, podateľne úradov práce a krajské inšpektoráty práce. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Monika Hnilicová.

"S cieľom znížiť energetickú náročnosť budov vedenie ministerstva v deň pracovného pokoja, štvrtok 17. novembra, vypína alebo utlmuje kúrenie v niektorých administratívnych budovách. V snahe znížiť náklady vo verejnej správe a efektívne využívať energie toto opatrenie predĺži aj na piatok 18. novembra, ktorý nasleduje po dni pracovného pokoja," ozrejmila hovorkyňa.

Na úradoch práce ostanú v piatok podľa Hnilicovej slov otvorené podateľne na osobné podanie písomností, a to v čase od 8.00 do 10.00 h. Pobočky sociálnej poisťovne budú zatvorené, otvoria sa opäť v pondelok (21. 11.).

Inšpektoráty práce sídliace v krajských mestách budú 18. novembra poskytovať služby ako počas bežného pracovného dňa.