< sekcia Slovensko

Nový dizajn Teraz.sk je modernejší, prehľadnejší a prináša novinky

Generálny riaditeľ Tlačovej agentúry SR Jaroslav Rezník Foto: TASR / Pavel Neubauer

Redizajn portálu Teraz.sk a uvedenie responzívneho webu je po spustení televíznej stránky TABLET.TV ďalšou novinkou z inovatívnej vývojovej dielne nových médií TASR.

Bratislava 2. októbra (Teraz.sk) – Spravodajský portál Teraz.sk dnes po prvý krát vidíte v novom dizajne, ktorý reaguje na moderné trendy v oblasti nových médií, je prehľadnejší a nadväzuje aj na obohatenie obsahovej ponuky webových portálov TASR.

„Redizajn webu Teraz.sk a uvedenie responzívneho webu je v poradí ďalšou novinkou z inovatívnej vývojovej dielne nových médií TASR. Po spustení televízneho webu TABLET.TV prichádzame s redizajnom, ktorý je výsledkom analýz a konzultácií s elitou web dizajnu, odborníkmi na nové médiá, novinármi i psychológmi,“ konštatuje generálny riaditeľ TASR Jaroslav Rezník.

Forma a obsah

„Tomáš Abaffy vytvoril kvalitný web, ktorý určite zaujme formou. Našim poslaním je to, aby zaujal aj stále lepším a bohatším obsahom. Skrátka, chceme prinášať kvalitné a rýchle správy v modernom dizajne a užívateľsky komfortných prostrediach,“ vysvetľuje riaditeľ TASR.

„Okrem dizajnu sme obmenili redakčný tím, ktorý pracuje pod vedením nového šéfredaktora, Dana Forgácsa. Moje poďakovanie však patrí aj Martinovi Dorčákovi, ktorý stál pri zrode celého projektu Teraz.sk a podarilo sa mu prakticky z nuly vybudovať rešpektovanú flotilu webov,“ dodáva Rezník.

Foto: Teraz.sk


Teraz.sk ostáva spravodajským portálom, ktorý prináša aktuálne a overené informácie TASR. Okrem toho však pribudla televízna ponuka TABLET.TV, ktorá získala na stránke adekvátnejšie postavenie. Jednotlivé sekcie sú organizované tak, aby na titulnej stránke ponúkali prehľadným spôsobom to najzaujímavejšie, čo sa na Slovensku, v zahraničí, športe či ekonomike a kultúre aktuálne udialo a vo vnútri sekcie čo najúplnejší súbor textov k danej problematike.

Odporúčame vám

Nový ľavý stĺpec na stránke je venovaný širokej palete odporúčaných materiálov z dielne celej skupiny portálov – od samotného Teraz.sk cez TABLET.TV, Webmagazín, Školský servis až po Útulkovo. Tu dostane popri spravodajských a televíznych materiáloch priestor aj publicistika, reportáže, zaujímavosti a súťaže pre čitateľov.

Určite zaujme aj moderný dizajn Fotodenníka a nová rubrika s ponukou týždennej predpovede počasia v sedemdesiatich slovenských mestách v hornej časti titulnej strany.