Quantcast
< sekcia Slovensko

VIDEO: RAŠI: Zdravotný stav R. Fica je stabilizovaný

Na snímke Robert Fico. Foto: TASR - Pavol Zachar

Predseda Smeru-SD Robert Fico, musel odísť v sobotu 7. decembra pred začiatkom straníckeho snemu do nemocnice pre problémy s vysokým krvným tlakom.

Bratislava 9. decembra (Teraz.sk) - Zdravotný stav predsedu Smeru-SD R. Fica ja stabilizovaný. Potvrdil to vicepremiér pre informácie a informatizáciu Richard Raši. "Posledná informácia, ktorú som mal je, že jeho stav sa stabilizoval," uviedol Raši.

Zároveň dodal, že bol pri ňom aj v čase, keď prišiel záchranár a opakovane mu meral krvný tlak. "Naozaj mal veľmi, veľmi vysoký," uviedol. "Z môjho pohľadu, vystúpenie na sneme pri tak vysokom tlaku by mohlo ohroziť jeho zdravie veľmi výrazne," doplnil.Predseda Smeru-SD Robert Fico, musel odísť v sobotu 7. decembra pred začiatkom straníckeho snemu do nemocnice pre problémy s vysokým krvným tlakom. Fico pri odchode zo snemu oznámil médiám, že má obrovský problém s krvným tlakom a preto musí odísť do nemocnice. Zdôraznil, že sa ale nič nedeje a nechce, aby sa šírili špekulácie. Pripomenul, že s krvným tlakom má problém dlhodobo. Smer-SD si na sneme pripomínal svojich 20 rokov.