\r\n
\r\nNa svojom poste tak končia dvaja štátni tajomníci ministerstva dopravy Ján Hudacký a Arpád Érsek. Ďalej Lucia Nicholsonová na ministerstve práce, Vladimír Tvaroška na ministerstve financií, Róbert Ondrejcsák na ministerstve obrany, Ján Porubský na ministerstve zdravotníctva. Rovnako tak z tejto pozície odchádza Mária Kolíková z ministerstva spravodlivosti, Branislav Cimerman z ministerstva životného prostredia, Milan Ježovica z ministerstva zahraničných vecí, Jaroslav Ivančo z ministerstva školstva, ako aj Gabriel Csicsai z ministerstva pôdohospodárstva. Funkciu štátneho tajomníka opúšťa tiež Natália Cehláriková, ktorá pôsobí na ministerstve kultúry, Kristián Takáč (ministerstvo hospodárstva) a Maroš Žilinka (ministerstvo vnútra). Naposledy menovaný bol zároveň splnomocnencom vlády pre zabezpečenie plnenia úloh súvisiacich so schengenským hodnotením SR v rokoch 2012 a 2013.\n","htmlArray":["
Bratislava 21. marca (TASR) - Bratislava 21. marca (TASR) - Odchádzajúca vláda dnes odvolala z funkcie vedúceho Úradu vlády SR Viktora Nižňanského, ako aj 14 štátnych tajomníkov jednotlivých ministerstiev. Dôvodom je nástup nového kabinetu, ktorý zostavuje strana Smer-SD. Kompletný by mal byť v pondelok 26. marca a líder strany Robert Fico s návrhom pôjde pred Predsedníctvo Smeru-SD.
\r\n
\r\n
Tu bude player

\r\n
\r\nNa svojom poste tak končia dvaja štátni tajomníci ministerstva dopravy Ján Hudacký a Arpád Érsek. Ďalej Lucia Nicholsonová na ministerstve práce, Vladimír Tvaroška na ministerstve financií, Róbert Ondrejcsák na ministerstve obrany, Ján Porubský na ministerstve zdravotníctva. Rovnako tak z tejto pozície odchádza Mária Kolíková z ministerstva spravodlivosti, Branislav Cimerman z ministerstva životného prostredia, Milan Ježovica z ministerstva zahraničných vecí, Jaroslav Ivančo z ministerstva školstva, ako aj Gabriel Csicsai z ministerstva pôdohospodárstva. Funkciu štátneho tajomníka opúšťa tiež Natália Cehláriková, ktorá pôsobí na ministerstve kultúry, Kristián Takáč (ministerstvo hospodárstva) a Maroš Žilinka (ministerstvo vnútra). Naposledy menovaný bol zároveň splnomocnencom vlády pre zabezpečenie plnenia úloh súvisiacich so schengenským hodnotením SR v rokoch 2012 a 2013.
\n"],"articleBody":"Bratislava 21. marca (TASR) - Bratislava 21. marca (TASR) - Odchádzajúca vláda dnes odvolala z funkcie vedúceho Úradu vlády SR Viktora Nižňanského, ako aj 14 štátnych tajomníkov jednotlivých ministerstiev. Dôvodom je nástup nového kabinetu, ktorý zostavuje strana Smer-SD. Kompletný by mal byť v pondelok 26. marca a líder strany Robert Fico s návrhom pôjde pred Predsedníctvo Smeru-SD.\r\n\r\nTu bude playervar so205 = new SWFObject(\"http://vps.exwex.com/fileadmin/player-teraz.swf\", \"Video\", \"640\", \"414\", \"9.0.45\", \"0\", \"0\", \"#ffffff\");so205.addParam(\"flashVars\", \"showLogo=false&videoPath=http%3A%2F%2Fmedia.monogram.sk%2Fmedia%2Ffile%3F&basePath=http%3A%2F%2Fmedia.monogram.sk%2Fmedia%2Ffile%3F&v=ac%3Dtasr-vps%26fid%3D20120321%2F20120221-103258-497671-hi.flv&i=http%3A%2F%2Fmedia.monogram.sk%2Fmedia%2Ffile%3Fac%3Dtasr-vps%26fid%3Dac%3Dtasr-vps%26fid%3D20120321%2F20120221-103258-497671-uhi.jpg\");so205.addParam(\"allowFullScreen\", \"true\");so205.addParam(\"wmode\", \"window\");so205.write(\"tasrVideo361287\");\r\n\r\nNa svojom poste tak končia dvaja štátni tajomníci ministerstva dopravy Ján Hudacký a Arpád Érsek. Ďalej Lucia Nicholsonová na ministerstve práce, Vladimír Tvaroška na ministerstve financií, Róbert Ondrejcsák na ministerstve obrany, Ján Porubský na ministerstve zdravotníctva. Rovnako tak z tejto pozície odchádza Mária Kolíková z ministerstva spravodlivosti, Branislav Cimerman z ministerstva životného prostredia, Milan Ježovica z ministerstva zahraničných vecí, Jaroslav Ivančo z ministerstva školstva, ako aj Gabriel Csicsai z ministerstva pôdohospodárstva. Funkciu štátneho tajomníka opúšťa tiež Natália Cehláriková, ktorá pôsobí na ministerstve kultúry, Kristián Takáč (ministerstvo hospodárstva) a Maroš Žilinka (ministerstvo vnútra). Naposledy menovaný bol zároveň splnomocnencom vlády pre zabezpečenie plnenia úloh súvisiacich so schengenským hodnotením SR v rokoch 2012 a 2013.","httpStatus":200}},"selectedPage":"https://www.teraz.sk/api_rest.php?module=RestApi&method=article&articleId=2227§ion=slovensko&kind=clanok","wagonByUrl":{},"requirements":{"ids":[],"entities":{}},"wagonsConfig":[],"wagonHeight":{"ids":[],"entities":{}}}
< sekcia Slovensko

Vláda odvolala štátnych tajomníkov

Foto: TASR/Štefan Puškáš

Dôvodom je nástup nového kabinetu, ktorý zostavuje strana Smer-SD.

Bratislava 21. marca (TASR) - Bratislava 21. marca (TASR) - Odchádzajúca vláda dnes odvolala z funkcie vedúceho Úradu vlády SR Viktora Nižňanského, ako aj 14 štátnych tajomníkov jednotlivých ministerstiev. Dôvodom je nástup nového kabinetu, ktorý zostavuje strana Smer-SD. Kompletný by mal byť v pondelok 26. marca a líder strany Robert Fico s návrhom pôjde pred Predsedníctvo Smeru-SD.

Tu bude player


Na svojom poste tak končia dvaja štátni tajomníci ministerstva dopravy Ján Hudacký a Arpád Érsek. Ďalej Lucia Nicholsonová na ministerstve práce, Vladimír Tvaroška na ministerstve financií, Róbert Ondrejcsák na ministerstve obrany, Ján Porubský na ministerstve zdravotníctva. Rovnako tak z tejto pozície odchádza Mária Kolíková z ministerstva spravodlivosti, Branislav Cimerman z ministerstva životného prostredia, Milan Ježovica z ministerstva zahraničných vecí, Jaroslav Ivančo z ministerstva školstva, ako aj Gabriel Csicsai z ministerstva pôdohospodárstva. Funkciu štátneho tajomníka opúšťa tiež Natália Cehláriková, ktorá pôsobí na ministerstve kultúry, Kristián Takáč (ministerstvo hospodárstva) a Maroš Žilinka (ministerstvo vnútra). Naposledy menovaný bol zároveň splnomocnencom vlády pre zabezpečenie plnenia úloh súvisiacich so schengenským hodnotením SR v rokoch 2012 a 2013.