TIPSPORT LIGA: Michalovce zdolali Banskú Bystricu

Na konci prvej časti sa pred bránkou HC 05 do seba pustili Lukáš Hvila s Jánom Brejčákom a ich potyčku rozhodcovia posúdili rozdielovým trestom pre bystrického hráča. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Popradskí hokejisti vyhrali nad Zvolenom

Aj hra v druhej tretine bola poznačená úzkostlivým metrom rozhodcov. Vylúčenia sa množili na oboch stranách.,aktualizované

TL: Posledný zdolal lídra, Slovan sa dostal na 1. miesto

Na čelo tabuľky sa dostal Slovan Bratislava, ktorý doma zdolal Detvu 4:3. Košice predbehol aj majster z Banskej Bystrice, ktorý prehral v Michalovciach 2:3 po predĺžení.

Ashley Young definitívne prestúpil do Interu Miláno

Tridsaťštyriročný Young pôsobil v United od roku 2011, vtedy prišiel z Aston Villy. V Manchestri získal titul v Premier League i v Ligovom pohári a FA Cupe.

Hudáček pomohol Libercu dvoma gólmi k demontáži Plzne

Až traja Slováci sa zapísali do streleckej listiny v zápase Vítkovice - Litvínov (5:3). Za domácich skóroval Rastislav Dej, za severočechov Juraj Mikúš aj obranca Adam Jánošík.

TL: Posledný Liptovský Mikuláš vyhral na ľade lídra z Košíc

Liptáci začali lepšie, keď práve Vrábeľ strelou nad lapačku prekvapil Škorváneka a hostia od 5. minúty viedli - 0:1.,aktualizované

Slovenské vodné pólistky s prvým víťazstvom, zdolali Srbky

Štvrtý duel na šampionáte odohrajú v nedeľu 19. januára od 13.00 h proti Chorvátsku. ,aktualizované

Slovenská sánkarská dvojica Varga, Majerčák skončila piata

Za víťaznou nemeckou dvojicou Moritz Jäger, Valentin Steudte zaostala v účte oboch jázd o 1,549 sekundy.

Na Cypre opäť vybuchla bomba v rozhodcovom aute

Ostatní rozhodcovia sa na protest voči opakovaným útokom rozhodli vstúpiť do štrajku.

ME2020: Wales si pred šampionátom zahrá v príprave aj s USA

Bude to druhé stretnutie v histórii medzi USA a Walesom, v tom prvom v roku 2003 vyhrali Američania v kalifornskom San Jose 2:0.

V štafete biatlonistiek triumf Nórska, Slovenky na 14. mieste

Ivona Fialková štartujúca z posledného 23. miesta výborne rozbehla slovenskú štafetu. V ležke vybielila všetky terče, na stojke musela raz dobíjať a Poliakovej odovzdávala na piatej priečke.,aktualizované

Karol Mészáros podpísal zmluvu s Českými Budéjovicami

Mészáros získal so Slovanom Bratislava dva majstrovské tituly, v Maďarsku pôsobil od roku 2016. Okrem Újpestu tam obliekal aj dresy Puskás Akadémia, Debrecínu a Haladásu.

TIPSPORT LIGA: V Liptovskom Mikuláši skončila trojica útočníkov

Skúsený Rus Nikulin nepresvedčil trénerov A-mužstva. Problémová bola jeho fyzická pripravenosť.

Mayer víťazon alpskej kombinácie vo Wengene

Mayer si v úvodnej časti vytvoril výbornú východiskovú pozíciu, keď po kombinačnom zjazde sa usadil na čele a pred 19. Pinturaultom si vytvoril náskok 1,68 s. ,aktualizované

Pozemní hokejisti SR boli na úvod ME úspešní, Chorvátov zdolali

Podvečer sa ešte Slováci stretnú s Talianmi.

Naldo ukončil pôsobenie v AS Monaco

Platný kontrakt mal ešte do konca júna. Informovala agentúra DPA.

Rubľov postúpil do finále turnaja ATP v Adelaide

V piatkovom semifinále si poradil s Tommym Paulom z USA v troch setoch 6:4, 6:7 (3) a 6:3.