Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava

AC Miláno iba remizoval v Lecce, Neapol v 9-bodovom trháku

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Hostia prehrávali po polčase už dvojgólovým rozdielom, napokon vďaka presným zásahom Rafaela Leaa a Davidea Calabriu dokázali získať aspoň bod.

Rím 14. januára (TASR) - Futbalisti Interu Miláno v zostave so slovenským stopérom Milanom Škriniarom zvíťazili v sobotňajšom domácom zápase 18. kola Serie A nad Hellasom Verona 1:0. Jediný gól strelil už v 3. minúte argentínsky útočník Lautaro Martinez. V tabuľke sú štvrtí, keď sa dotiahli na tretí Juventus a už iba bod strácajú na milánske AC, ktorého hráči iba remizovali 2:2 v Lecce.

Hostia prehrávali po polčase už dvojgólovým rozdielom, napokon vďaka presným zásahom Rafaela Leaa a Davidea Calabriu dokázali získať aspoň bod. Z druhého miesta tabuľky stráca úradujúci šampión na lídra súťaže SSC Neapol už deväť bodov.

US Cremonese sa ani na osemnásty pokus nedočkali prvého víťazstva v tejto sezóne ligy. V sobotňajšom stretnutí prehrali v súboji dvoch nováčikov doma s Monzou 2:3 a so siedmimi bodmi sú naďalej na dne tabuľky.