Piatok 3. máj 2024Meniny má Galina

AHL: Kelemen pomohol gólom k výhre Tucsonu nad Coachella Valley

Na snímke slovenský hokejový reprezentant Miloš Kelemen. Foto: TASR - Jaroslav Novák

Kelemen v 5. minúte strelou švihom do horného rohu bránky zvýšil na 2:0 pre domácich. Jeho gól sa napokon ukázal ako víťazný.

New York 30. decembra (TASR) - Slovenský hokejista Miloš Kelemen strelil v noci na sobotu svoj štvrtý gól v prebiehajúcej sezóne AHL. Pomohol ním k víťazstvu Tucsonu Roadrunners nad Coachella Valley Firebirds 3:1.

Kelemen v 5. minúte strelou švihom do horného rohu bránky zvýšil na 2:0 pre domácich. Jeho gól sa napokon ukázal ako víťazný. Dvadsaťštyriročný útočník nazbieral v 15 stretnutiach sezóny v AHL 10 bodov za štyri góly a šesť asistencií. Z triumfu Tucsonu sa tešil aj jeho krajan Patrik Koch, za Coachella Valley nastúpil ďalší Slovák Marián Studenič.