Sobota 27. júl 2024Meniny má Božena

AS Trenčín prehral nad FK Železiarne Podbrezová 1:2 v 16. kole

Ilustračné foto. Foto: TASR – Jakub Kotian

Podbrezová poskočila na štvrtú pozíciu pred FC DAC 1904 Dunajská Streda.

Trenčín 2. decembra (TASR) - V sobotňajšom zápase 16. kola futbalovej Niké ligy zvíťazil FK Železiarne Podbrezová na ihrisku AS Trenčín 2:1. Hlavný rozhodca musel stretnutie v prvom polčase zhruba na polhodinu prerušiť, aby domáci usporiadatelia mohli upraviť zasneženú hraciu plochu. Prestávka pomohla hosťom, ktorí si ešte v úvodnej 45-minútovke vybudovali dvojgólový náskok.

Trenčín natiahol sériu bez víťazstva na sedem stretnutí a v neúplnej tabuľke mu patrí siedma priečka. Podbrezová poskočila na štvrtú pozíciu pred FC DAC 1904 Dunajská Streda.

Niké liga - 16. kolo:

AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová 1:2 (0:2)

Góly: 71. Gong - 24. Sanusi, 43. Blahút. Rozhodovali: Ziemba - Zemko, Vass, ŽK: Soares, Bariš, Ibrahim, Emeka - Bartoš, Grešák

Trenčín: Vozinha - Kmeť, Bondarenko (70. Emeka), Stojsavljevič, Kozlovský - Bariš - Gong, Ibrahim, Bagin, Soares - Kupusovič (84. Gajdoš)

Podbrezová: Ludha - Bartoš, Bakaľa, Oravec - Kováčik (90.+3 Ďatko), Bajo, Paraj, Grešák - Sanusi (65. Galčík), Kuzma (89. Kabongo), Blahút (89. Talakov)