< sekcia Šport

Bale podľa agenta odíde z Realu Madrid jedine na trvalý prestup

Hráč Realu Madrid Gareth Bale, vpravo. Foto: TASR/AP

Tridsaťročný krídelník pomohol Realu k štyrom triumfom v Lige majstrov, ale od marcového návratu francúzskeho kouča nedostával príležitosti pravidelne.

Madrid 23. júla (TASR) - Waleský futbalista Gareth Bale odíde z Realu Madrid jedine na trvalý prestup. Alternatívu hosťovania v utorok vylúčil jeho agent Jonathan Barnett. S Baleom už neráta tréner španielskeho klubu Zinedine Zidane a tamojšie médiá v pondelok informovali o možnej výmene s Parížom St. Germain za Neymara.

Tridsaťročný krídelník pomohol Realu k štyrom triumfom v Lige majstrov, ale od marcového návratu francúzskeho kouča nedostával príležitosti pravidelne. "Nebudú žiadne provizórne kroky. Gareth je jeden z najlepších futbalistov na svete a môžem garantovať, že nikam nepôjde na hosťovanie. Gareth je hráč Realu Madrid a zatiaľ zostáva v tomto klube. Keď sa naskytne niečo, čo nám bude vyhovovať, potom sa to môže zmeniť v priebehu dňa či týždňa. Možno však bude hrať za Real aj o tri roky, keď sa mu končí kontrakt," citovala Barnetta agentúra AFP.