\n"],"articleBody":"Sydney 23. novembra (TASR) - Svetová tenisová jednotka Ashleigh Bartyová z Austrálie sa zasnúbila. Áno povedala dlhoročnému priateľovi Garrymu Kissickovi. Na sociálnej sieti Instagram zverejnila fotografiu usmiateho páru a na ruke sa jej vynímal zásnubný prsteň. Gratulovali jej mnohé kolegyne z okruhu WTA, Rumunka Simona Halepová \"poslala\" až desať srdiečkových emotikonov.\r\n\r\n\"Budúci manžel,\" napísala 25-ročná Bartyová k fotografii. S bývalým profesionálnym golfistom sa zoznámila v Queenslande v roku 2016. Tridsaťročný Kissick je pravidelne prítomný na jej zápasoch a často ju podporuje práve aj na sociálnych sieťach.\r\n\r\n Zobraziť tento príspevok na Instagrame Príspevok, ktorý zdieľa Ash Barty (@ashbarty) ","httpStatus":200}},"selectedPage":"https://www.teraz.sk/api_rest.php?module=RestApi&method=article&articleId=592444§ion=sport&kind=clanok","wagonByUrl":{},"requirements":{"ids":[],"entities":{}},"wagonsConfig":[],"wagonHeight":{"ids":[],"entities":{}}}
< sekcia Šport

Bartyová sa zasnúbila, jej instagram zaplavili srdiečka od Halepovej

Austrálska tenistka Ashleigh Bartyová, foto z archívu. Foto: TASR/AP

Tenistka sa s bývalým profesionálnym golfistom zoznámila v roku 2016.

Sydney 23. novembra (TASR) - Svetová tenisová jednotka Ashleigh Bartyová z Austrálie sa zasnúbila. Áno povedala dlhoročnému priateľovi Garrymu Kissickovi. Na sociálnej sieti Instagram zverejnila fotografiu usmiateho páru a na ruke sa jej vynímal zásnubný prsteň. Gratulovali jej mnohé kolegyne z okruhu WTA, Rumunka Simona Halepová "poslala" až desať srdiečkových emotikonov.

"Budúci manžel," napísala 25-ročná Bartyová k fotografii. S bývalým profesionálnym golfistom sa zoznámila v Queenslande v roku 2016. Tridsaťročný Kissick je pravidelne prítomný na jej zápasoch a často ju podporuje práve aj na sociálnych sieťach.