Boston v bránke s Halákom prehral na ľade New Jersey 1:2 pp

Bostonu Bruins, archívna snímka. Foto: TASR/AP

Premiérovým gólom v NHL rozhodol o triumfe domácich bieloruský útočník Jegor Šarangovič necelé dve sekundy pred koncom predĺženia.

New York 16. januára (TASR) - Slovenský hokejový brankár Jaroslav Halák si vo svojom prvom vystúpení v novej sezóne zámorskej NHL pripísal prehru. Jeho Boston podľahol v sobotňajšom dueli na ľade New Jersey 1:2 po predĺžení.

Premiérovým gólom v NHL rozhodol o triumfe domácich bieloruský útočník Jegor Šarangovič necelé dve sekundy pred koncom predĺženia. Halák zaznamenal celkovo 29 úspešných zákrokov. Boston rovnakého súpera zdolal vo štvrtok 3:2 po nájazdoch.

NHL - sobota:

New Jersey Devils – Boston Bruins 2:1 po predĺžení (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)

Góly: 17. Wood (Smith, Hughes), 65. Šarangovič (Severson, Palmieri) – 38. Bergeron (Marchand). Brankári: Blackwood - HALÁK, strely na bránku: 31:28