< sekcia Šport

VIDEO: Brankár Kirintily dostal červenú kartu už po 13 sekundách

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Stal sa tak najrýchlejšie vylúčeným hráčom v zápase v histórii tureckej súťaže.

Istanbul 22. októbra (TASR) - Zápas 8. kola najvyššej tureckej súťaže medzi Konyasporom a Malatyasporom začal nešťastne pre domáceho brankára Serkena Kirintiliho. Ten už v 13. sekunde videl červenú kartu a stal sa najrýchlejšie vylúčeným hráčom v zápase v histórii súťaže.

Výkop mali domáci futbalisti, následne ju ihneď získali hostia. Jeden z nich poslal dlhý pas na svojho spoluhráča, Kirintili zareagoval vybehnutím. Neuvedomil si však, že stojí mimo šestnástky. Loptu chytil do rúk, no vzápätí si okamžite uvedomil porušenie pravidiel. Bez toho, aby sa pozrel na rozhodcu, dal si dolu rukavice a odišiel do šatne.Oslabení domáci napokon podľahli Malatyasporu 0:2, Kirintili sa neskôr na sociálnej sieti ospravedlnil fanúšikom.

\r\n
\r\nOslabení domáci napokon podľahli Malatyasporu 0:2, Kirintili sa neskôr na sociálnej sieti ospravedlnil fanúšikom.
\n","publisher":{"@type":"Organization","name":"TASR","logo":{"@type":"ImageObject","url":"http://www.tasr.sk/templates/tasr/assets/images/footerlogo_tasr.png","width":82,"height":15}},"description":"Stal sa tak najrýchlejšie vylúčeným hráčom v zápase v histórii tureckej súťaže."}