Brooklynu nestačilo ani 55 bodov Duranta, podľa Nasha nehrali dobre

Ilustračná snímka. Foto: TASR Michal Svítok

Trae Young zaknihoval pri výhre jeho Atlanty nad Brooklynom (122:115) 36 bodov, z toho 11 strelil v záverečných dvoch minútach.

New York 3. apríla (TASR) - Basketbalisti Golden State zvíťazili v noci na nedeľu v NBA nad Utahom 111:107 a zabezpečili si účasť v play off. V záverečnej štvrtine dokázali zmazať 16-bodové manko. Klay Thompson prispel k triumfu Warriors 36 bodmi, Jordan Poole pridal 31.

"Pracujem na svojich strelách a keď mám dobrý zápas, veľmi ma to inšpiruje. Verím, že sa dostanem späť na svoju úroveň," uviedol na tlačovej konferencii po zápase Thompson, ktorý v dôsledku operácie a zranenia vynechal dve uplynulé sezóny.

Trae Young zaknihoval pri výhre jeho Atlanty nad Brooklynom (122:115) 36 bodov, z toho 11 strelil v záverečných dvoch minútach. Hosťom tak nestačilo ani 55 bodov Kevina Duranta, pre ktorého to bolo kariérne maximum.

"Nešla nám práca s loptou, nemôžem to zľahčovať. Nehrali sme dobre, kvalitný výkon nepredviedol dostatok hráčov," nešetril kritikou Steve Nash, kormidelník Nets. Na takmer troch štvrtinách bodov sa podieľala len dvojica Durant a Kyrie Irving.