Čeľabinsk vyhral po nájazdoch v Nur-Sultane

Ilustračné foto Foto: TASR/AP

Moskva 5. novembra (TASR) - Slovenský útočník Martin Bakoš skóroval za HK Soči v piatkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) pri víťazstve svojho tímu na ľade Dinama Riga 3:0. Presadil sa v 28. minúte a uzavrel skóre duelu. Soči patrí predposledná 11. priečka v Západnej konferencii.

Hráči Avangardu Omsk vyhrali na ľade Ufy 4:2. Dvoma asistenciami k tomu prispel aj slovenský útočník Peter Cehlárik. Avangardu patrí vo Východnej konferencii 5. priečka s mankom 17 bodov na vedúci Magnitorgorsk.

Druhý najlepší tím ligy Traktor Čeľabinsk zvíťazil na ľade Barysu Nur-Sultan 5:4 po predĺžení. V drese domácich ešte nenastúpil Tomáš Jurčo.

KHL - piatok:

Dinamo Riga - HK Soči 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Góly: 5. Zorkin, 28. Petkov, 28. BAKOŠ

Barys Nur-Sultan - Traktor Čeľabinsk 4:5 pp (1:2, 2:0, 1:2 - 0:1)

Góly: 30., 33. a 48. Michailis, 15. Frattin - 20. a 63. Kravcov, 20. Jarullin, 54. Kalinin, 56. Telegin

Neftechimik Nižnekamsk - Admiral Vladivostok 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)

Góly: 35. a 47. Berezin, 6. Chajrullin, 22. Popov, 27. Miťakin - 20. Mozík, 27. Gračov

Viťaz Podoľsk - CSKA Moskva 5:6 pp a sn (1:0, 2:4, 2:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 11. Leščenko, 36. Ojamäki, 38. Zinčenko, 43. Indrašis, 52. Smolin - 26., 27. a 37. Grigorenko, 34. Karnauchov, 55. Sergejev, rozhodujúci sam. nájazd Okulov

Dinamo Moskva - Amur Chabarovsk 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Gól: 28. Gorškov

Salavat Julajev Ufa - Avangard Omsk 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)

Góly: 24. Kadejkin, 31. Alaliakin - 11. Kaski (CEHLÁRIK), 33. Kaski, 44. Briukvin, 60. Dedunov (CEHLÁRIK)