< sekcia Šport

Daniel a Ožbolt odišli zo Slovana Bratislava na hosťovania

Na snímke vpravo Jakub Kiwior (Žilina) a vľavo Alen Ožbolt (Slovan) počas druhého kola nadstavbovej časti Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina 20. marca 2021 v Bratislave. Foto: FOTO TASR - Pavel Neubauer

Dvadsaťdeväťročný krídelník absolvuje ročník v poľskom tíme Zaglebie Lubin a o štyri roky mladší útočník si zahrá za Hapoel Haifa v Izraeli.

Bratislava 23. júla (TASR) - Slovenský futbalista Erik Daniel a Slovinec Alen Ožbolt budú v sezóne 2021/2022 hosťovať z ŠK Slovan Bratislava v iných kluboch. Dvadsaťdeväťročný krídelník absolvuje ročník v poľskom tíme Zaglebie Lubin a o štyri roky mladší útočník si zahrá za Hapoel Haifa v Izraeli.

"Erikovi Danielovi a Alenovi Ožboltovi sme umožnili získavať hernú prax. Vzhľadom na konkurenciu by zrejme v našom tíme nedostávali toľko príležitostí, pričom obaja chceli pravidelne hrávať, a preto sme im vyšli v ústrety. Obom prajeme úspešnú sezónu a ich výkony budeme na diaľku sledovať," povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml. na oficiálnom webe Slovana.