Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Pondelok 22. jún 2026Meniny má Paulína
< sekcia Šport

Dvaja reprezentanti Kanady mali pozitívny test na koronavírus

Ilustračná snímka.

Výkonný riaditeľ reprezentácie Scott Salmond uviedol, že oboch hráčov umiestnili do karantény v tímovom hoteli v Red Deer.

Edmonton 24. novembra (TASR) - Dvaja hokejoví reprezentanti Kanady do 20 rokov mali pozitívny test na koronavírus. Podľa informácií agentúry AP museli kanadskí reprezentanti odložiť utorkový tréning, mená nakazených hokejistov neuviedli.

Výkonný riaditeľ reprezentácie Scott Salmond uviedol, že oboch hráčov umiestnili do karantény v tímovom hoteli v Red Deer. Pred príchodom do kempu otestovali všetkých hráčov i realizačný tím, pravidelné testy absolvovali všetci v uplynulých desiatich dňoch.