FC Liverpool remizoval s Newcastleom United

Na snímke vľavo slovenský brankár Newcastlu Martin Dúbravka chytá loptu, uprostred hráč Liverpoolu Mohamed Salah v zápase 33. kola anglickej Premier League vo futbale FC Liverpool - Newcastle United v Liverpoole 24. apríla 2021. Foto: TASR/AP

Slovenský brankár hostí Martin Dúbravka inkasoval už v 3. minúte od Mohameda Salaha.

Londýn 24. apríla (TASR) - Futbalisti FC Liverpool remizovali v sobotnom domácom stretnutí 33. kola najvyššej anglickej súťaže s Newcastleom United 1:1. Slovenský brankár hostí Martin Dúbravka inkasoval už v 3. minúte od Mohameda Salaha, v 90.+6 min však vyrovnal Joseph Willock.

Ešte predtým v nadstavenom čase rozhodca neuznal vyrovnávajúci zásah Calluma Wilsona po konzultácii s VAR. Obhajca titulu si pripísal druhý nerozhodný výsledok za sebou a v neúplnej tabuľke je na šiestej priečke. Newcastle bodoval štvrtýkrát za sebou a figuruje na pätnástej pozícii.

Na snímke druhý sprava slovenský brankár Newcastlu Dúbravka chytá loptu v zápase 33. kola anglickej Premier League vo futbale FC Liverpool - Newcastle United v Liverpoole 24. apríla 2021.