Sobota 27. apríl 2024Meniny má Jaroslav

Fiorentina zvíťazila v 17. kole Serie A nad Sassuolom 2:1

Ilustračné foto. Foto: TASR – Jakub Kotian

Fiorentina je v neúplnej tabuľke deviata, hostia pridali tretiu prehru za sebou a sú na 16. mieste.

Rím 7. januára - Futbalisti Fiorentiny zvíťazili v sobotňajšom zápase 17. kola talianskej Serie A nad Sassuolom 2:1. Rozhodujúci gól strelil v prvej minúte nadstaveného času druhého polčasu Nicolas Gonzalez z pokutového kopu. Fiorentina je v neúplnej tabuľke deviata, hostia pridali tretiu prehru za sebou a sú na 16. mieste.

Juventus zdolal najtesnejším rozdielom 1:0 hráčov Udinese. Hrdinom duelu bol Brazílčan Danilo, ktorý v 86. minúte doklepol do prázdnej brány prihrávku od Federica Chiesu. Turínčania vyhrali vo ôsmom ligovom stretnutí za sebou a upevnili si druhú priečku. Na vedúci Neapol strácajú štyri body, "Partnenopei" má však o zápas menej.