Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Sobota 2. december 2023Meniny má Bibiana
< sekcia Šport

FL: Bainovič, Madu, Azango, Lavrinčík a Ďuriška opúšťajú AS Trenčín

Na snímke Lazar Stojsavljevič (AS Trenčín) sa teší po góle v zápase 6. kola Fortuna ligy AS Trenčín – MFK Tatran Liptovský Mikuláš, 20. augusta 2022 v Trenčíne. Foto: TASR - Radovan Stoklasa

V kádri futbalového klubu AS Trenčín sa pred štartom letnej prípravy udiali viaceré zmeny.

Trenčín 29. mája (TASR) - V kádri futbalového klubu AS Trenčín sa pred štartom letnej prípravy udiali viaceré zmeny. V budúcom ročníku už nebudú obliekať dres tímu Filip Bainovič, Kingsley Madu, Philip Azango, Samuel Lavrinčík a Lukáš Ďuriška. Vedenie fortunaligového tímu o tom informovalo na svojej oficiálnej webstránke.

"Špeciálne poďakovanie patrí Ďuriškovi, ktorý prišiel ako odchovanec klubu pomôcť mladému mužstvu. Odviedol skvelú prácu a bolo veľkou škodou, že ho v druhej polovici sezóny zastavilo zranenie. V budúcnosti sa však naše cesty môžu opäť spojiť. Rovnako zdravotné problémy zahrali v prípade Lavrinčíka. Zranenie zastavilo jeho rast. Napriek tomu sme prejavili záujem o ďalšiu možnú spoluprácu, no napokon sme sa nedohodli na podmienkach vyhovujúcich obom stranám," povedal pre astrencin.sk technický riaditeľ klubu Andrej Žáčik.

Podľa vedenia ešte môže prísť aj k ďalších odchodom, klub o nich bude informovať. Trenčania skončili v uplynulej sezóne Fortuna ligy na 9. mieste.