Florbalistky Nemšovej vstúpili do sezóny extraligy žien víťazne

Florbal. Foto: TASR - Pavel Neubauer

Nováčik z Partizánskeho prišiel o výhru v poslednej sekunde zápasu a doma prehral so Spišskou Novou Vsou 6:7 po predĺžení.

Bratislava 11. septembra (TASR) - Florbalistky Nemšovej vstúpili do sezóny Hyundai extraligy žien víťazne. V nedeľnom stretnutí 2. kola zvíťazili na palubovke ŠK Slávia SPU DFA Nitra 13:3. Nováčik z Partizánskeho prišiel o výhru v poslednej sekunde zápasu a doma prehral so Spišskou Novou Vsou 6:7 po predĺžení.

Hyundai extraliga žien - 2. kolo:

nedeľa 11. septembra

MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto - FBC Predator Sabinov 13:2 (6:1, 4:0, 3:1)

Góly: 2. Hlávková, 8. K. Chupeková (Komzalová), 9. Dúbravská, 17. Hlávková, 17. K. Chupeková (Šamajová), 19. K. Chupeková (Šamajová), 24. Gešová (Záteková), 29. Mlíchová (Dúbravská), 31. Dúbravská, 32. Gešová (Záteková), 49. Dúbravská (Mlíchová), Hlávková (Brídová), K. Chupeková - 1. Konečná (Platková), 60. Platková (Valenčinová)

VŠK PdF UK Hurikán Bratislava - ŠK 98 Pruské 4:7 (0:0, 1:4, 3:3)

Góly: 22. Kadlecová (Vaseková), 46. Dundová (Satková), 52. Satková (Kľúčiková), 58. Kľúčiková (Vaseková) – 21. Drábeková (Šidlová), 35. Drábeková (Hrehušová), 38. Hrehušová (Lenčešová), 43. Žikavská (Drábeková), 50. Hrehušová (Drábeková), 59. Drábeková

ŠK Slávia SPU DFA Nitra - NTS FK-ZŠ Nemšová 3:13 (1:6, 2:4, 0:3)

Góly: 6. Janegová (Kopčeková), 33. Kopčeková (Krajčová), 35. Mrázová (vl. gól) – 2. Izraelová (Melišová), 9. Melišová (Izraelová), 11. Izraelová (Dobrodejová), 12. Dobrodejová (Mrázová), 13. Vyletelková (Švančarová), 18. Bahnová (Haljaková), 26. Vyletelková (Bahnová), 27. Izraelová (Šusteková), 31. Mrázová (Šusteková), 36. Gáliková (Melišová), 42. Dobrodejová (Izraelová), 48. Izraelová (Gáliková), 58. Vyletelková

FBK Harvard Partizánske - ŠK Fbk Kométa Spišská Nová Ves 6:7 pp (3:2, 2:2, 1:2 - 0:1)

Góly: 3. Červená, 4. Červená (Detková), 14. Dobošová (Vršková), 27. Vršková (Dobošová), 31. Vršková (Detková), 41. Dobošová, – 12. Sabolová (Grossová), 12. Jančárová (Kocúrová), 30. Grossová (Bajtošová), 32. Kocúrová (Cupraková), 50. Buková (Cupraková), 60. Grossová (Cupraková), 65. Grossová (Sabolová)