Streda 15. máj 2024Meniny má Žofia

Mali zvíťazilo na APN nad JAR a je na čele skupiny

Futbalista Lassine Sinayoko z Mali (druhý zľava) sa teší so spoluhráčmi po strelení gólu v zápase E-skupiny Mali - JAR na Africkom pohári národov v meste Korhogo na Pobreží Slonoviny v utorok 16. januára 2024. Foto: TASR - AP

Futbalisti Tuniska prekvapivo podľahli v utorňajšom zápase E-skupiny na Africkom pohári národov Namíbii 0:1.

Abidjan 17. januára (TASR) - Futbalisti Tuniska prekvapivo podľahli v utorňajšom zápase E-skupiny na Africkom pohári národov Namíbii 0:1. Jediný gól stretnutia strelil v 88. minúte útočník Deon Hotto. V druhom stretnutí vyhralo Mali nad Juhoafrickou republikou 2:0 a dostalo sa na čelo tabuľky.

Hráči Burkiny Faso zvíťazili nad Mauretániou 1:0. Tri body pre favorita duelu zabezpečil v šiestej minúte nadstaveného času druhého polčasu z pokutového kopu Bertrand Traore.