Sobota 27. apríl 2024Meniny má Jaroslav

Arsenal zdolal Watford 1:0, Kucka videl červenú kartu

Hráč Danny Rose (vľavo) z Watfordu a Bukayo Saka z Arsenalu Londýn počas zápasu 11. kola anglickej Premier League FC Arsenal - FC Watford 7. novembra 2021 v Londýne. Foto: TASR/AP

Watford je na 17. priečke, dva body nad čiarou zostupu.

Londýn 7. novembra (TASR) - Futbalisti Arsenalu Londýn získali tri body po víťazstve nad Watfordom 1:0 v nedeľnom zápase 11. kola anglickej Premier League. Slovenský reprezentant Juraj Kucka videl v zápase červenú kartu, keď inkasoval dve žlté za fauly v 31. a 89. minúte.

Arsenal mal v zápase prevahu, no zužitkoval ju iba na jediný gól, ktorý strelil v 56. minúte Emile Smith-Rowe. V prvom polčase nevyužil pokutový kop Pierre-Emerick Aubameyang. "Kanonieri" po nepresvedčivom štarte do sezóny neprehrali už osem duelov za sebou a v uplynulých troch bodovali naplno. Watford je na 17. priečke, dva body nad čiarou zostupu.