Utorok 16. apríl 2024Meniny má Dana a Danica

Boženík si otvoril strelecký účet v Düsseldorfe

Na archívnej snímke slovenský futbalový reprezentant Róbert Boženík. Foto: TASR - Martin Baumann

Dvadsaťjedenročný útočník sa presadil v 33. minúte, keď si naskočil na center a loptu poslal hlavou do siete.

Düsseldorf 18. septembra (TASR) - Slovenský futbalový reprezentant Róbert Boženík si otvoril gólový účet v nemeckom klube Fortuna Düsseldorf. V sobotňajšom zápase 7. kola II. bundesligy s Regensburgom vyrovnal na konečných 1:1.

Dvadsaťjedenročný útočník sa presadil v 33. minúte, keď si naskočil na center a loptu poslal hlavou do siete. Fortune patrí v neúplnej tabuľke po 7. kolách priebežné 12. miesto, na konte má dve víťazstvá, dve remízy a tri prehry. Boženík je v Düsseldorfe na hosťovaní z holandského Feyenoordu Rotterdam.