Utorok 7. máj 2024Meniny má Monika

Chelsea si poradila s Norwichom

Hráč Chelsea Olivier Giroud (vpravo) oslavuje so spoluhráčmi úvodný gól do bránky Norwichu vo futbalovom zápase anglickej Premier League Chelsea FC - Norwich City v Londýne 14. júla 2020. Foto: TASR/AP

Londýn 15. júla (TASR) – Futbalisti londýnskej Chelsea zvíťazili vo včerajšom zápase 36. kola Premier League doma nad Norwichom City 1:0. O víťazný zásah sa postaral v tretej minúte nadstaveného času prvého polčasu Olivier Giroud.

Chelsea figuruje na treťom mieste tabuľky, pred štvrtým Leicestrom a piatym Manchestrom United má náskok štyri body, no odohrala o zápas viac. Norwich je posledný a vypadne do druhej ligy.