Sobota 20. apríl 2024Meniny má Marcel

Everton senzačne otočil zápas s Burnley

Na snímke hráč Evertonu Andros Townsend oslavuje svoj gól a druhý mužstva v zápase 4. kola anglickej Premier League vo futbale FC Everton - FC Burnley (3:1) v Liverpoole v pondelok 13. septembra 2021. Foto: TASR/AP

Zverenci španielskeho trénera Rafaela Beniteza vyhrali tretíkrát v sezóne a sú na štvrtom mieste tabuľky s rovnakým počtom 10 bodov ako vedúci Manchester United, Chelsea Londýn a FC Liverpool.

Londýn 14. septembra (TASR) – Futbalisti FC Everton zvíťazili v pondelok v 4. kole Premier League nad FC Burnley 3:1. Domáci v Goodison Parku síce od 54. minúty prehrávali, ale potom v priebehu šiestich minút troma gólmi duel otočili.