< sekcia Šport

FORTUNA LIGA: Holandský obranca Apau skončil v Slovane Bratislava

Na snímke vľavo Mitch Apau (Slovan) a Zsolt Kalmár (Dunajská Streda) v zápase 6. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy v skupine o titul medzi DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava 27. apríla 2019 v Dunajskej Strede. Foto: FOTO TASR - Michal Svítok

Tridsaťročný futbalista si v belasom drese pripísal 37 ligových štartov, 8 štartov v predkolách európskych klubových súťažiach a 1 štart v domácom pohári s bilanciou 3 góly a 2 asistencie.

Bratislava 12. októbra (TASR) - Vedenie slovenského futbalového majstra Slovana Bratislava sa dohodlo na ukončení spolupráce s holandským krajným obrancom Mitchom Apauom, ktorý v klube pôsobil v od leta 2018.

"Vedenie klubu sa snažilo nájsť dohodu o ukončení spolupráce s hráčmi, ktorí mali v A-mužstve minimálnu minutáž. ŠK Slovan sa dohodol na ukončení spolupráce a rozviazaní kontraktu s pravým krajným obrancom Mitchom Apauom, ktorý tak nebude pokračovať v belasých farbách. Mitchovi ďakujeme za odvedené služby pre Slovan Bratislava a prajeme veľa šťastia v ďalšej kariére," uviedol v pondelok klub na oficiálnom webe.

Tridsaťročný futbalista si v belasom drese pripísal 37 ligových štartov, 8 štartov v predkolách európskych klubových súťažiach a 1 štart v domácom pohári s bilanciou 3 góly a 2 asistencie. Prispel k zisku dvoch majstrovských titulov (2018/2019, 2019/2021) i k zisku Slovenského pohára v ročníku 2019/2020.