Sobota 4. máj 2024Meniny má Florián

Futbalisti Levante utŕžili prehru, Celta Vigo remizovala s Granadou

Ilustračná foto. Foto: TASR/AP

V druhom zápase programu Valencia doma zdolala Betis Sevillu 2:1.

Madrid 1. marca (TASR) - Futbalisti Eibaru triumfovali v prvom sobotňajšom zápase 26. kola španielskej La Ligy na domácej tráve nad Levante 3:0. V druhom zápase programu Valencia doma zdolala Betis Sevillu 2:1.

Futbalisti FC Sevilla zvíťazili v nedeľňajšom zápase 26. kola španielskej La Ligy doma nad oslabenou Osasunou 3:2. Víťazný gól strelil v tretej minúte nadstaveného času marocký útočník Youssef En Nesyri, pre ktorého to bol druhý presný zásah v stretnutí. Sevilla figuruje priebežne na tretej priečke tabuľky.

FC Sevilla - Osasuna 3:2 (2:0)

Góly: 13. a 90.+3 En Nesyri, 45.+1 Suso - 64. Aridane, 74. Torres (z 11m), ČK: 54. Herrera (Osasuna)

Athletic Bilbao - FC Villarreal 1:0 (0:0)

Gól: 56. Garcia (z 11 m)