Štvrtok 16. máj 2024Meniny má Svetozár

Liverpool do konca novembra bez zraneného Alexandera-Arnolda

Futbalista Liverpoolu diogo Jota (uprostred) sa teší so spoluhráčmi po strelení gólu v zápase 6. kola Premier League, FC Liverpool - Sheffield United v sobotu 24. októbra 2020. Foto: TASR/AP

Dvadsaťdvaročný pravý obranca úradujúceho anglického majstra sa zranil v druhom polčase a na trávniku prenechal miesto Jamesovi Milnerovi.

Liverpool 10. novembra (TASR) - Anglický futbalista Trent Alexander-Arnold si v nedeľnom šlágri Premier League proti Manchestru City (1:1) poranil lýtkový sval a za FC Liverpool si v novembri určite nezahrá.

Dvadsaťdvaročný pravý obranca úradujúceho anglického majstra sa zranil v druhom polčase a na trávniku prenechal miesto Jamesovi Milnerovi. Vynechá najbližšie zápasy "The Reds" proti Leicesteru City, Atalante Bergamo a Brightonu a nepomôže ani anglickej reprezentácii v novembrovom asociačnom termíne.