Piatok 17. máj 2024Meniny má Gizela

Bayern viedol nad Manchestrom United 2:0, Neapol v Brage 1:0

Na snímke vľavo hráč Bayernu Serge Gnabry oslavuje svoj gól a druhý mužstva v zápase A-skupiny 1. kola skupinovej fázy Ligy majstrov vo futbale Bayern Mníchov - Manchester United v Mníchove 20. septembra 2023. Foto: TASR/AP

Taliansky šampión SSC Neapol v zostave so slovenským stredopoliarom Stanislavom Lobotkom vyhrával v dueli C-skupiny na pôde portugalskej Bragy 1:0 gólom Giovanniho di Lorenza v nadstavenom čase.

Bratislava 20. septembra (TASR) - Futbalisti Bayernu Mníchov viedli.po prvom polčase duelu A-skupiny Ligy majstrov nad Manchestrom United 2:0. Skóre otvoril v 28. minúte Leroy Sane, ktorý využil chybu brankára Andreho Onanu. O štyri minúty neskôr sa po skvelej individuálnej akcii Jamala Musialu presadil Serge Gnabry.

Taliansky šampión SSC Neapol v zostave so slovenským stredopoliarom Stanislavom Lobotkom vyhrával v dueli C-skupiny na pôde portugalskej Bragy 1:0 gólom Giovanniho di Lorenza v nadstavenom čase. Arsenal Londýn viedol v B-skupine nad PSV Eindhoven 3:0, keď sa strelecky presadili Bukayo Saka, Leandro Trossard a Gabriel Jesus.