LIGA NÁRODOV: Ramosove zranenie nie je vážne, tvrdí Luis Enrique

Sergio Ramos, archívna snímka. Foto: TASR/AP

Tridsaťštyriročný obranca kapitán národného tímu musel odstúpiť tesne pred polčasovou prestávkou.

Sevilla 18. novembra (TASR) - Španielsky futbalista Sergio Ramos nedohral utorňajší zápas Ligy národov proti Nemecku (6:0) pre svalové zranenie. Tridsaťštyriročný obranca kapitán národného tímu musel odstúpiť tesne pred polčasovou prestávkou, podľa trénera Luisa Enriqueho však nejde o nič vážne a Realu Madrid by nemal chýbať príliš dlho.

"Ide o menšie zranenie a dúfam, že ho nevyradí na dlhší čas. Bol som klubový tréner a viem, aké to je, keď prídete počas reprezentačnej pauzy o dôležitého hráča," citoval Enriqueho web goal.com. Okrem Ramosa prišli Španieli aj o Sergia Canalesa, ktorý musel vystriedať už v 12. minúte, aj on utrpel svalové zranenie. Na jeho miesto prišiel Fabian Ruiz a na triumfe 6:0 sa podieľal dvoma asistenciami.