Mönchengladbach s Bénesom zdolal Bielefeld

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Prvé víťazstvo v sezóne dosiahla aj Borussia Mönchengladbach, ktorá doma zdolala Bielefeld.

Berlín 13. septembra (TASR) – Futbalisti Eintrachtu Frankfurt remizovali v nedeľu v 4. kole nemeckej ligy na domácom štadióne s VfB Stuttgart 1:1. V druhom polčase síce poslal Eintracht do vedenia Srb Filip Kostič, no hostia aj v oslabení o vylúčeného hráča dokázali vyrovnať v 88. minúte vďaka Omarovi Marmoushovi z Egypta.

Hertha Berlín zvíťazila v Bochume 3:1. Slovenský obranca hostí Peter Pekarík sledoval duel z lavičky náhradníkov. Berlínčania po troch prehrách zabodovali prvýkrát naplno. Prvé víťazstvo v sezóne dosiahla aj Borussia Mönchengladbach, ktorá doma zdolala Bielefeld 3:1. Slovenský stredopoliar domácich László Bénes naskočil do hry v 67. minúte.