Wolverhampton remizoval s FC Southampton v 9. kole Premier League

Brankár Wolverhamptonu Wanderers Rui Patricio (vpravo) chytá loptu pred Che Adamsom zo Southamptonu vo futbalovom zápase anglickej ligy Premier League Wolverhampton Wanderers - Southampton vo Wolverhamptone 23. novembra 2020. Foto: TASR/AP

Southampton neprehral už sedem zápasov v rade a v tabuľke figuruje na piatom mieste.

Londýn 24. novembra (TASR) - Futbalisti Burnley sa dočkali prvého víťazstva v tejto sezóne anglickej Premier League, vďaka čomu sa vyhrabali zo zostupového pásma. V pondelkovom zápase 9. kola si poradili doma s Crystal Palace 1:0, jediný gól strelil už v ôsmej minúte novozélandský útočník Chris Wood.

Wolverhampton remizoval doma so Southamptonom 1:1. Hostí, ktorí chceli natiahnuť sériu víťazstiev na štyri zápasy, poslal v 58. minúte do vedenia Theo Walcott, Wolves vyrovnali štvrťhodinu pred koncom zásluhou striedajúceho Pedra Neta. Southampton neprehral už sedem zápasov v rade a v tabuľke figuruje na piatom mieste, "vlci" sú deviati.