< sekcia Šport

PSG hľadá náhradu za Meuniera, vyhliadol si Marušiča z Lazia Rím

Bez popBelgický hráč Thomas Meunier (vľavo) strieľa úvodný gól do bránky Anglicka v zápase o 3. miesto na MS 2018 vo futbale Belgicko - Anglicko v Petrohrade 14. júla 2018.isu Foto: TASR/1P

Športový riaditeľ PSG Leonardo má za sebou prvé kolo rokovaní s funkcionármi Lazia, s ktorým Marušiča viaže kontrakt do júna 2022.

Paríž 29. marca (TASR) - Francúzsky futbalový klub Paríž Saint-Germain sa v letnom prestupovom termíne možno pokúsi o angažovanie čiernohorského reprezentanta Adama Marušiča.

Dvadsaťsedemročný pravý obranca obliekajúci dres rímskeho Lazia by v tíme úradujúceho majstra Ligue 1 mohol nahradiť Belgičana Thomasa Meuniera, ktorému v Parku princov v lete vyprší zmluva a pravdepodobne nepríde k jej predĺženiu.

Športový riaditeľ PSG Leonardo má za sebou prvé kolo rokovaní s funkcionármi Lazia, s ktorým Marušiča viaže kontrakt do júna 2022. Trhová hodnota hráča, ktorý má na konte 28 štartov za národný tím Čiernej Hory, sa podľa portálu transfermarkt.com pohybuje na úrovni sedem miliónov eur.